ČOKOLÁDOVÁ MASÁŽ

Procedura výborná na vyhlazení a zkrášlení pokožky, celulitidy, získání dobré nálady, odplavení toxických látek a uvolnění ztuhlých svalů.
Čokoláda obsahuje mnoho užitečných prvků pro lidský organismus.
Kakao zabraňuje pronikání volných radikálů. Theobromin obsažený v kakau působí podobně jako kofein, ale ne tak silně, působí na cévní zakončení v kůži a aktivuje látkovou výměnu. Čokoláda dokáže stimulovat v mozku tvorbu dopamínu a uvolňovat endorfiny a serotonin, zdroje štěstí. Díky čokoládové masáži či zábalu, tělo přes pokožku vstřebává vitaminy, aminokyseliny, minerály, antioxydanty. Má příznivý vliv na činnost srdce a detoxikaci, odplavení nežádoucích a toxických látek.

Účinky čokoládové masáže:

 • tonizuje, vypíná a vyhlazuje pokožku
 • zpomaluje stárnutí kůže
 • pokožka se zvláčňuje, zbavuje šupin, redukují se vrásky
 • kvalitní péče o tělo
 • vitamíny, minerály
 • potlačuje celulitidu
 • uvolňuje ztuhlé svaly
 • teobromin působí na uvolnění cév a tím napomáhá upravení krevního tlaku
 • vhodná při psychickém vypětí
 • fenyletylamin má pozitivní vliv na náladu
 • odplavuje toxické látky z těla
 • pomáhá redukovat strie

HAVAJSKÁ MASÁŽ LOMI LOMI

Havajská masáž Lomi Lomi využívá velmi plynulých, měkkých i hlubokých technik. Oproti klasické masáži využívá havajská masáž nejen dlaně maséra, ale celá předloktí. Tah rukou vždy následuje až za pohybem těla, který vychází z havajského tance Hula. Masér doslova tancuje kolem klienta a provádí chvílemi dlouhé tahy přes celé tělo. Rytmus masáže střídá krátké a dlouhé tahy, pomalé a rychlé pohyby, jemné a pevnější doteky a připomíná vlny havajského moře. Zážitek je umocněn exotickou vůní masážních olejů. Tradičně se používá kokosový olej.

Účinky havajské masáže:

 • odstraňuje fyzickou i psychickou únavu
 • prokrvuje celý organismus
 • stimuluje lymfatický systém
 • odstraňuje velké množství fyzických, mentálních a energetických blokád
 • detoxikuje organismus
 • navozuje hlubokou relaxaci a harmonizuje organismus
 • odstraňuje napětí ve svalech
 • zvyšuje pohybové schopnosti
 • zlepšuje neurologické problémy a imunitní systém
 • umocňuje pocity klidu a pohody

MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY

Blahodárná masáž lávovými kameny – Hot Stones

Masáž lávovými kameny (Hot Stones) působí blahodárně na unavené a bolestivé svaly, klouby, bolavá záda či krční páteř. Pomáhá při revmatismu, křečích, odbourává stres a napětí, zbavuje nespavosti a pomáhá také při bolestech hlavy. Stimuluje krevní oběh a celý lymfatický systém, čímž obnovuje energii těla, zrychluje metabolismus a může nastartovat také proces hubnutí.

Velice příjemná metoda, jakou je masáž lávovými kameny, pomáhá harmonizovat lidské tělo na všech úrovních a napomáhá

Masážní lávové kameny a jejich účinky

Horké kameny posilují činnost jednotlivých tělesných orgánů, povzbuzují krevní a lymfatický oběh, díky čemuž jsou z těla odplavovány škodlivé látky. Masáž posiluje imunitní systém, vylepšuje trávení a zrychluje tělesný metabolismus. Pomáhá při spánkových potížích, při problémech se soustředěním, odstraňuje stres a posiluje psychiku a duševní pohodu.

Teplo sálající z lávových kamenů proniká hluboko do svalů, kde uvolňuje ztuhlé tkáně a léčí bolesti a křeče. Lávové kameny jsou nabité obrovskou energií, kterou vám během masáže předávají.

RELAXAČNÍ A SPORTOVNÍ MASÁŽ

Sportovně-relaxační masáže působí příznivě na celý organismus, zejména tlumí bolesti páteře, kloubů, svalů, povzbuzuje krevní oběh a odtok lymfy, zlepšuje svalovou činnost, prokrvuje a zlepšuje činnosti hloubkových tkání a orgánů, zrychluje metabolizmus, příznivě ovlivňuje nervový systém, harmonizuje celý organizmus.

Sportovní masáž se používá také přímo před startem sportovce při závodech pro prohřátí a prokrvení svalů. Bývá mnohem intenzivnější než klasické masáže, aby stimulace organismu byla opravdu účinná. Podle potřeby tedy zklidňují či naopak stimulují.


Účinky relaxační masáže:

 • regenerace svalstva a tkání
 • prokrvení kůže a odstranění odumřelých částí
 • podpora lymfatického a cévního systému v odplavování toxinů
 • zmírnění bolesti pohybového aparátu
 • zvýšení výkonnosti pohybového aparátu
 • zbavení pocitu ztuhlosti

ČÍNSKÁ LÉČEBNÁ MASÁŽ TUINA

Čínská léčebná masáž tuina (tchuej-na) je jedna ze základních léčebných metod Tradiční čínské medicíny.

Masáž tuina vychází ze stejného principu jako akupunktura a to systému akupunkturních drah a bodů a následnou práci s nimi. Tím se liší od většiny klasických masáží.
Samotná masáž se pak provádí pomocí jednotlivých masážních technik, prsty, dlaní, loktem apod.za účelem stimulace bodů a obnovení toku energie qi v drahách. Staré čínské pravidlo zní, že „qi se musí hýbat“. Kde je blokáda qi, tam je bolest.

Tuina je tedy zaměřena na harmonizaci, funkční a energetické vyvážení organismu a posílení jeho obranyschopnosti. Podporuje krevní oběh, uvolňuje svaly a zlepšuje pohyblivost kloubů. Její název v překladu znamená „tlač a uchop“.
Během masáže klient leží na lehátku v oblečení. Intenzita ošetření kolísá od jemných uvolňovacích metod až k důraznějším hmatům, masér používá techniky tlaku, vibrace a prochvění.

Masáž tuina pomáhá při léčbě chronických onemocnění, a to nejen pohybového aparátu, ale i dlouhodobých problémů, jako je nespavost, gynekologická onemocnění, chronická únava, psychické problémy, bolesti hlavy, atd. Velmi častose používá k odstranění problémů s krčními obratli, ramenních kloubů, zánětů, artritidě, tenisovém lokti, dny, hypertenze, bolestivé menstruace, apod.

Nejedná se tedy jen o obyčejnou masáž, ale i způsob, jak stimulovat krevní i lymfatický systém, podpořit vyplavování toxinů z těla a pomoci tak posílit imunitu a maximalizovat boj proti únavě a stresu. Svými účinky tuina masáž pozitivně ovlivňuje tedy naši vnitřní pohodu, ale také pěkný vzhled.

Účinky: Svými účinky Tuina masáž pozitivně ovlivňuje tedy naši vnitřní pohodu, ale také pěkný vzhled.

Masér STUDIA ACCENT DOMINIK NEZDARA absolvoval kurz Tuina masáže pod vedením zkušeného terapeuta Ing. Jindřicha Sedláčka, který se tradiční čínské medicíně (TCM) věnuje již přes 20 let.

MASÁŽ CELÉHO TĚLA JE MOŽNÁ VŠEMI TECHNIKAMI. O CENĚ SE INFORMUJTE U MASÉRA.


Reflexní masáž plosek

Pomocí této metody můžeme ovlivnit reflexní body na plosce nohy, které pozitivně působí na celé tělo. Obrazy všech orgánů, žláz a ostatních části těla, včetně páteře, kloubů a svalů, se promítají právě na plosku nohy. Technikou reflexního působení na příslušná místa na plosce nohy můžeme pozitivně ovlivnit veškeré procesy v těle. Jejich správnou stimulací je možné, díky zvláštním reflexním spojům, zásadně ovlivnit zdravotní stav.

Podle citlivosti konkrétních bodů lze usuzovat stav jednotlivých orgánů. Lze tak zjistit, které systémy organizmu jsou vyvedeny z rovnováhy, ihned je také ošetřit a harmonizovat jejich činnost. Vychází z komplexu vytvořeného akupresurou, reflexní zónovou terapií, manuální terapií kloubů a svalů.

​​​​​​​

Kontraindikace: zánětlivá a plísňová onemocnění kůže nohou, horečnatá onemocnění, onkologická onemocnění a těhotenství.

Zaujaly Vás naše služby?

Využijte našeho rezervačního systému online a najděte si vyhovující termín objednání.