Manikúra

​​​​​​​CND SHELLAC - novinka!

Speciální lak pro úpravu přírodních nehtů. Zpevňuje nehty a dodává jim pružnost. Trvanlivostí se vyrovná gelovým nehtům.

Více informací


Parafínový zábal na ruce

Parafín je aromatický vosk obohacený o minerální oleje a vitamíny, které mají blahodárné účinky na pokožku a klouby. Parafínový zábal je ideální pokud máte záděry, suchou či popraskanou pokožku a lámavé nehty.

Manikúra P-shine

P-shine je speciální japonská manikúra.
Do nehtových lůžek se při ní zalešťuje výživná hmota ze včelího vosku a mateří kašičky. P-shine přispívá ke zdravému vyživování nehtů a k jejich prokrvení. Je prevencí proti zvýšené lámavosti a třepení, pravidelným doplňováním se zvyšuje kvalita nehtů.

Klasická manikúra

Kompletní péče o nehty i nehtové okolí.

PEdikúra

Nabízíme komplexní pedikůru – mokrou, suchou, kombinovanou. 

Jak probíhá mokrá pedikúra?

Mokrá pedikúra je zaměřena na plosky nohou a nehty. Nohy se nejprve odmočí v teplé vodní lázni se solí, která změkčí otlaky i nehty a vyčistí nehtová lůžka.

Poté pedikérka skalpelem odstraní zrohovatělou kůži, zbaví vás kuřích ok, otlaků a upraví nehty.

Jak probíhá suchá pedikúra?

Suchá pedikúra se provádí vysokootáčkovou frézou, která důkladně vydesinfikované nehty s pomocí brusných kotoučů šetrně zbaví zrohovatělé kůže.

Tato metoda je účinná při řešení problémů se zarůstajícími nebo deformovanými nehty, kuřími oky i hlubokými, bolestivými prasklinami kůže na patách.

SPA pedikúra

Provádíme kombinovanou mokrosuchou metodou.

Zaujaly Vás naše služby?

Využijte našeho rezervačního systému online a najděte si vyhovující termín objednání.