Zde vložte svůj text.
Zde vložte svůj text.

Kosmetické ošetření pleti přírodní bio kosmetikou nobilis tilia

Nobilis Tilia – Přírodní a bio kosmetika z Českého Švýcarska

Nobilis Tilia je česká firma, která byla založena v roce 1994 panem PaedDr. Zbyňkem Šedivým. Později se k němu připojili manželé Adéla a Petr Zrubečtí. Nobilis Tilia se zabývá výrobou aromaterapeutické kosmetiky, éterických a aroma olejů. Sídlí na hranicích národního parku České Švýcarsko ve Vlčí Hoře (název Nobilis Tilia je latinský překlad Krásné Lípy). Tvůrci této kosmetiky vycházejí z toho, že to nejlepší nám dává příroda sama – proto využívají suroviny z ekologického zemědělství a většina produktů má certifikaci přírodní kosmetiky (CPK) nebo BIO přírodní kosmetiky (CPK BIO). Výroba probíhá bez konzervačních a syntetických látek. Jedinou živočišnou surovinou je včelí vosk, jinak firma nepoužívá živočišné suroviny a neprovádí pokusy na zvířatech. Nobilis Tilia stála u zrodu Asociace českých aromaterapeutů a Institutu aromaterapie a je nejdéle působící českou společností nabízející nejširší nabídku české přírodní a BIO kosmetiky na našem trhu.

Je prokázáno, že přírodní éterické oleje pronikají do hloubky lidského organizmu a přispívají ke zlepšení duševní pohody a fyzického zdraví. Většina z nich má antiseptické, antibakteriální a protiplísňové účinky, posilují přirozenou obranyschopnost organismu, pomáhají snižovat únavu a zlepšovat pozornost a vyvolávají změny emocí a nálady. Příklad toho, jaká síla se ukrývá v éterických olejích – k získání     1 ml oleje z damašské růže je potřeba přibližně 3,5 kg ručně nasbíraných okvětních lístků.

Kromě pleťové kosmetiky a éterických olejů nabízí Nobilis Tilia řadu dalších produktů, např.: sprchové gely, šampóny, přírodní deodoranty, řadu pro maminky a děti, pánskou řadu, čaje, rostlinné oleje, přírodní lékárnu a mnoho dalšího. 


BIOFÁZE

Jedná se o unikátní metodu přírodního ošetření pokožky, která je založena na ovlivňování enzymů přirozeně se vyskytujících v pleti. Navrací pleti ztracenou rovnováhu, významně snižuje oxidační stres, viditelně omlazuje, projasňuje, podporuje regeneraci, posiluje její ochranu a přináší úlevu při celé řadě potíží. Díky silné koncentraci synergických směsí éterických olejů se jedná také o relaxační aromaterapeutický rituál. Ošetření Biofáze obsahuje tři synergická obnovující séra a jejich účinky jsou viditelné již po prvním ošetření. Díky pravidelnému používání dochází k omlazení pleti, rozjasnění, hydrataci a vyživení.

Více informací a ceník u kosmetičky. 

Parafínový zábal na ruce

Parafín je aromatický vosk obohacený o minerální oleje a vitamíny, které mají blahodárné účinky na pokožku a klouby. Parafínový zábal je ideální pokud máte záděry, suchou či popraskanou pokožku a lámavé nehty.


Zaujaly Vás naše služby?

Využijte našeho rezervačního systému online a najděte si vyhovující termín objednání.