Kosmetické ošetření pleti pomocí ultrazvukové špachtle

Ultrazvuková špachtle odstraňuje odumřelé kožní buňky pomocí jemného ultrazvukového peelingu, pomáhá čistit pleť včetně komedonů bez podráždění. Další důležitou funkcí je sonoforéza, tj. zapracování sér, ampulí a gelových masek do hloubky pleti. Pomocí ultrazvuku se zmnohonásobí účinnost látek, které jsou v těchto přípravcích obsažené.  Ultrazvuková špachtle zanechává pleť osvěženou, omlazenou a jemnou. Kosmetička během ošetření využívá i  profesionální sonický kartáček, který čistí a omezuje počet pórů, provádí jemnou exfoliaci, odstraňuje nečistoty (make-up, přebytečný kožní maz, odumřelé kožní buňky), snižuje výskyt mastných nebo naopak suchých oblastí a zvyšuje účinnost kosmetických přípravků. 

Kompletní kosmetické ošetření pleti zahrnuje:                           

  • úprava obočí,ev,barvení řas a obočí
  • hloubkové čištění pleti
  • maska
  • ošetření ultrazvukovou špachtlí
  • ošetření profi  sonickým kartáčkem
  • masáž obličeje a dekoltu

Doporučujeme: pravidelné návštěvy každých 4 – 6 týdnů. Informace u kosmetičky.

Parafínový zábal na ruce

Parafín je aromatický vosk obohacený o minerální oleje a vitamíny, které mají blahodárné účinky na pokožku a klouby. Parafínový zábal je ideální pokud máte záděry, suchou či popraskanou pokožku a lámavé nehty.


Trvalá na řasy

Trvalá na řasy je metoda úpravy vašich řas - napomáhá zvýraznit přirozenou linii řas a tím i celého oka. Oči jsou výraznější, opticky zvětšené, řasy krásně natočené a viditelné.

Trvalá na řasy je vhodná i u krátkých a řídkých řas. U trvalé není třeba již dále používat kleštičky na řasy ani řasenku. Tato metoda je řešením pro ty z vás, které obtěžuje každodenní boj před zrcadlem s řasenkou a kleštičkami. Je vhodná i v letním období a v době dovolených.

Díky této metodě budete moci ráno odejít z domu bez jakýchkoliv úprav :).

Trvalá na řasy zabere cca 30 - 60 minut. Součástí je i barvení řas.
Tato metoda vydrží 2 – 3 měsíce a je možné ji opakovaně aplikovat.


Prodloužování řas

Technika prodlužování řas řasa na řasu Vám propůjčí dlouhé, natočené a husté řasy, které působí naprosto přirozeně. Řasy jsou odolné vůči vodě, nevyžadují náročnou údržbu a proto jsou vhodné k dennímu nošení i příložitosnému nošení, velmi oblíbené jsou na letní dovolené. Aplikace žádným způsobem nezatěžuje Vaše přírodní řasy. Technika se provádí s pomocí speciálního lepidla v černé barvě a speciálně upravovaných řas, proto jsou takto prodloužené řasy k nerozeznání od přírodních. Samožřejmostí je možnost zvolit si tvar,délku i sílu aplikovaných řas. 

Při správné aplikaci a správné péči klientky, vydrží prodloužené řasy stejně dlouho, jako přírodní řasa. Protože řasy přirozeně vypadávají, doporučuje se třítýdenní doplňování, aby řasy vypadaly stále plné. Prodloužené řasy mají trvanlivost 2 až 5 týdnů v závislosti na správné aplikaci a náležité péči ze strany klientky, jakož i na přirozeném cyklu růstu řas.

Zaujaly Vás naše služby?

Využijte našeho rezervačního systému online a najděte si vyhovující termín objednání.