Při léčbě celulitidy doporučujeme zvýšit pitný režim. Pro maximální efekt lze ošetření spojit, např. rázovou vlnu doplnit o lymfodrenáže. Ideální je odchodit 5 - 10 kúr dle stádia celulitidy dvakrát týdně.

Pro ještě lepší efekt doporučujeme přidat i zábaly - skořicové či rašelinové.

Rázová vlna

Elektrické impulzy stimulují svalové a nervové buňky. Zvyšuje se lokální metabolismus, prokrvení a celkově se urychlí oběh lymfatického systému.

Více informací

Lymfodrenáže

Lymfatický systém odpovídá za sběr a odplavování odpadních látek z tělesných tkání. Tato procedura zároveň snižuje otoky a pomáhá při pocitu těžkých nohou.

Více informací

NEINVAZIVNÍ LIPOSUKCE

Neinvazivní odstranění tuků pomocí radiofrekvence. Redukce tukových vrstev a celulitidy, tvarování problematických partií a zpevnění povolené pokožky.

Více informací

LPG lipo a lifting endermologie

Cílené a rychlé zeštíhlující a anti-aging ošetření s pomocí nejnovější technologie LPG Systems France - Cellu M6 Integral 2 - světově unikátní francouzský přístroj pro buněčnou stimulaci nejnovější generace. Jeho cílem je především léčit a navracet tak tělu jeho přirozenou krásu a harmonii. 

Více informací

Zábaly

Skořicové zábaly

Skořicové esence stimulují prokrvení podkožních tkání a také činnost lymfatického systému. To napomáhá detoxikaci, podporuje látkovou výměnu a odbourávání podkožního tuku.

Více informací

Rašelinové zábaly

Rašelina působí proti celulitidě, má protizánětlivé účinky, čistí pokožku, zvlhčuje, je unikátní svou jemností. Její antiseptické, hojivé, očišťující vlastnosti podporují obnovu pokožky a její pH.

Více informací

Zaujaly Vás naše služby?

Využijte našeho rezervačního systému online a najděte si vyhovující termín objednání.