Balanční kolo - indoor cycling

​​​​​​​

Cybercycling RealRyder

ABF8 Indorcycling nové generace, balanční kolo

Blíží se podzimní plískanice, déšť, studený vítr a časem přijde i sníh. Pokud počasí právě nepřeje, a vy se nechcete vzdát své milované jízdy na kole, nezbývá nic jiného než zamířit do nejbližšího fitness centra na kol, schwinn či indoor cycling. To ale není pro správného cyklistu – gurmána to pravé. Zkuste žhavou novinku stacionární cyklistiky, balanční kolo – real ryder. 

Milujete dlouhé projížďky, prudké zatáčky, rychlou jízdu dolů, pomalou nahoru, kdy cítíte každý sval svého těla? Nohy pracují jako správně načasované hodinky, břišní svaly se hýbou sem a tam a ruce jsou vaším parťákem, abyste se do toho mohli pořádně opřít? Nepřemýšlíte nad ničím, nad nikým a užíváte si tu skvělou jízdu, která zaměstnává celé vaše tělo. Tento neopakovatelný zážitek nyní můžete mít i pod střechou.

Začneme pěkně od začátku.. 

V roce 1980 byla vynalezena jízda na stacionárním kole. Tenkrát to byl velký a nudný stroj, který byl určen pro cyklistický trénink a ze všeho nejvíc se podobal rotopedu. Postupem doby se přístroj dočkal mnoha různých obměn a vylepšení .Aktuálním příspěvkem do rodiny stacionárních kol je novinka, jejíž celý oficiální název zní Real Ryder ® ABF8. Jeho spolutvůrcem je americký závodní cyklista Colin Irving. Ten se celých dlouhých patnáct let snažil vylepšit princip stacionárního kola, spojil se s experty na fitness vybavení a společně vytvořili balanční přístroj, který indoorové cyklistice dává nový rozměr. „Jezdit na kole je mnohem víc, než jen šlapat do pedálů,“ vysvětluje pětačtyřicetiletý Colin Irving, proč šel tak usilovně za svým snem. 

Bude vás to bavit 

Balanční kolo je určeno všem, koho baví jízda na kole. Je vaším koníčkem cyklistika nebo jen rekreační jízda lesem či po silnici? Tak právě vám je jízda na balančním kole - real ryder určená. Můžete si na něm užívat, když je venku vichřice a vy nechcete týrat ani sebe, ani svého milovaného dvoukolého oře. Zároveň je to vynikající a zábavné kondiční cvičení, při kterém zapojíte velké svalové skupiny, procvičíte rovnováhu a zhubnete.

Real ryder má unikátní balanční,nastavitelný rám, který umožňuje řídit vsedě i ve stoje, naklánět se do stran až o dvacet stupňů, a cítit se jako na skutečném silničním kole. Ničeho se nebojte, kolo je pevně stavěné, takže vyklopení do strany vám nehrozí. Není to jen šlapání, řízení, naklánění, vyvažování, ale i duševní účast a emocionální vzrušení z opravdové jízdy. Nezapojujete jen nohy, ale i břicho, boky, tricepsy. Při jízdě na real ryderu musíte zapojit i mozek. Budete mít pocit jako při opravdové jízdě, zapojíte více svalových skupin a kalorie budou pálit samy. 

 Jak jezdíme?

Pondělí9:00
Středa9:00

Zaujaly Vás naše služby?

Využijte našeho rezervačního systému online a najděte si vyhovující termín objednání.