Shellac - novinka pro Vaše nehty

Shellac - novinka pro Vaše nehty

CND Shellac je revoluční odpovědí pro všechny zákaznice, které chtějí nádhernénehty, ale nemají čas na jejich údržbu. Je určen pro írodní nehty, přičemž u slabých a tenkých nehtů pomáhá jejich zpevnění, u tvrdých a křehkých nehtů dodá pružnost, to vše pomocí tenké vrstvy nátěru. 

Největší výhodou CND SHELLACU je, že ho mohou nosit i ti, kterým práce neumožňuje nosit gelové nehty (např. doktorky, zdravotní sestřičky).

CND Shellac nabízí obrovský lesk, hloubku barev a dokonalý přírodní vzhled, spolu s více než 14-ti denní dobou nošení bez jakéhokoliv poškrábání či odchlipování. Pocit při nošení CND Shellacu na nehtech je stejně lehký jako u laků na nehty a stejně trvanlivý jako u gelů.

Díky svému chemickému složení s nižší úrovní rozpouštědel a mírně vyšší viskozitou umožňuje velmi pohodlné bezzápachové použití kdekoliv v salonu. I klientky, které dříve nemohly volit úpravu nehtů z důvodů alergických reakcí, budou moci úspěšně nosit Shellac. Jeho „3free“ vzorec je hypoalergenní, neobsahuje formaldehyd, toluen ani ftaláty.

Další velkou výhodou  CND SHELLACU je, že ne nepiluje, tudíž se neničí nehtová lůžka!

Pozdravte s námi budoucnost v níž se snoubí krása s lehkostí.

Výhody SHELLAC:

  • snadná a rychlá aplikace
  • vysoký lesk a syté bavy
  • rychlé odstranění, nepoškozují se nehtová lůžka (!)
  • odolnost, trvanlivost
  • pevnost, pružnostochrana nehtů

VÍCE INFORMACÍ NA 606 108 364

(KOSMETIČKA, MANIKÉRKA – ADÉLA HERIANOVÁ)


Zpět na výpis