Nové ošetření přístrojem LPG Cellu M6 Integral 2

Nové ošetření přístrojem LPG Cellu M6 Integral 2

Unikátní patentovaná biostimulační technika LPG ENDERMOLOGIE® se využívá v odborné terapii již 30 let, stále se vyvíjí ve spolupráci s nejlepšími světovými specialisty oborů fyzioterapie, dermatologie a estetické medicíny, to garantuje její cílený efekt s minimálním zdravotním rizikem pro kosmetické salony a estetická centra zaměřená na hubnutí.

Výsledky LPG ENDERMOLOGIE® byly prokázány 148 odbornými studiemi (www.lpgmedical.com), LPG přístroje mají licenci FDA USA i CMDCAS certifikaci.

Profesionální přístroje LPG Cellu M6® aktivují buňky kožní tkáně a obnovují jejich činnost unikátní patentovanou biostimulační metodou zvanou ENDERMOLOGIE® BODY - kombinace nastavitelného podtlaku (vakua) a řízeného „ROLL“ úchopu ošetřující hlavice pro cílenou terapii.

ENDERMOLOGIE® BODY vychází z principu fyzioterapeutických praktik, je zcela neinvazivní a velmi příjemná pro klienty. LPG přístroj během jednoho ošetření působí na tukové buňky, pojivové tkáně, cévní i lymfatický systém velmi efektivně. Metodou ENDERMOLOGIE® se prokazatelně aktivuje lipolýza (štěpení tuků o 70%) a současně se obnovuje činnost fibroblastů (buňky mládí), kůži se navrací elasticita a zpevňuje se ochablé podkožní vazivo pro přirozený anti-aging. ENDERMOLOGIE® nabízí efektivní a bezbolestný způsob léčby celulitidy, zpevnění a modelaci těla, odstraňování tuku v problémových partiích, lymfatické masáže pro ženy v menopauze a další terapii „na míru“ klienta.

ENDERMOLOGIE® FACE – cílená biostimulace jemné pleti (partie obličeje a dekoltu) pomocí speciální Ergolift hlavice aktivuje přirozenou tvorbu základních látek pro omlazení: vlastního kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové – viditelný efekt již po jednom ošetření.

Studiemi prokázáno: +80% kyseliny hyaluronové/ +46% elastinu/ +21% vyhlazení vrásek/ +23% zpevnění pokožky.

Objednávky lze provést přes rezervační systém nebo po telefonu, či přímo na recepci.

Více informací o LPG


Zpět na výpis