NEINVAZIVNÍ LIPOSUKCE („LIPO“, „LIPOŠKA“) - TEPLÁ MASÁŽ

Tato metoda je nejčastěji používána k redukci tukových vrstev a celulitidy, k tvarování problematických partií a zpevnění povolené pokožky. Slouží k zeštíhlení partií břicha, boků, stehen, ale také oblastí kolen, kotníků, paží a oblasti v obličeji (podbradek, tváře). Výborných výsledků je dosahováno také při vyhlazení nerovností (např. po porodu). Ošetření je bezpečné, pohodlné a bezbolestné. Jde o neinvazivní metodu bez rekonvalescence a bez rizika vedlejších účinků.

Ošetření: délka ošetření záleží na velikosti ošetřované partie, většinou 20 – 60 min. Proceduru je ideální opakovat po 10 – 14 dnech. Ideální je 5 procedur na jednu partii.

Doporučujeme: zvýšit pitný režim, vhodná je lymfodrenáž.


Studio ACCENT Vám nabízí moderní zbraň v boji s tukovými polštářky a nehezkými dolíčky-radiofrekvenční technologii.

  • Přístroj Accent je nejčastěji používán k redukci tukových vrstev a celulitidy, k tvarování problematických partií a zpevnění povolené pokožky.
  • Accent slouží k zeštíhlení partií břicha, boků, stehen, ale také oblastí kolen, kotníků, paží a oblasti v obličeji (podbradek, tváře). Výborných výsledků je dosahováno také při vyhlazení nerovností vzniklých po chirurgických zásazích (postliposukčních nerovností), nebo po porodu.
  • Ošetření přístrojem Accent je bezpečné, pohodlné a bezbolestné. Klienti popisují pocity u ošetření jako "teplou masáž". Jde o neinvazivní metodu bez rekonvalescence a bez rizika vedlejších účinků.
  • Ošetření přístrojem Accent představuje jediné ošetření svého druhu, které využívá princip "dvojí vrstvy". Což znamená, že Accent ošetřuje pomocí unipolárních a bipolárních hlavic ve dvou rozdílných hloubkách pokožky.
  • Unipolární hlavice zajišťuje řízené objemové zvýšení teploty ve tkáni do hloubky 15-20 mm, dosahuje k tukové tkáni a redukuje celulitidu. Zahřívání v této hloubce zlepšuje lokální metabolismus, podněcuje krevní a lymfatickou cirkulaci, podněcuje hojení poruch vláken tkáně.
  • Bipolární hlavice zahřívá tkáň do hloubky 2-6 mm, ve tkáni dojde k novotvorbě kolagenních vláken. Tato technologie slouží k velmi šetrné redukci vrásek, vypnutí a omlazení pleti.

Zaujaly Vás naše služby?

Využijte našeho rezervačního systému online a najděte si vyhovující termín objednání.