KRYORADIOLIPOLÝZA

Nevíte o co se jedná? Je to něco jedinečného! Kombinace vysoce účinné kryolipolýzy s naprosto bezkonkurenční aplikací radiofrekvence, která Vám dokonale vytvaruje křivky.

Kryolipolýza a radiofrekvenční liposukce jsou sice dvě odlišné technologie, ale při  dodržení správných aplikačních postupů,lze tyto dvě nejúčinější neinvazivní metody využít k tomu, aby jste konečně dosáhli toho, po čem toužíte.

Máte šanci zbavit se tukových polštářků s maximálním efektem, radiofrekvence Vám Vaše křivky dotvaruje, výrazně zredukuje celulitidu, po povislé pokožce ani památka.

Výsledky KRYO RADIO LIPOLÝZY jsou tak téměř neuvěřitelné!

Jak to probíhá?

Ideální je provést nejprve na požadovaném místě (bříško,nohy ,boky nebo zadeček) neinvazivní liposukci pomocí radiofrekvence - pomocí radiofrekvenční vlny, která proniká do podkoží do hloubky cca 3cm. Ta se zde vychytává v tukové tkáni, kterou rozpouští a následně se tuk odplavuje přes játra z těla ven. Za dalších 24-48 hodin se provede kryolipolýza nasávací hlavicí. Zhruba za 3-4 týdny se pomocí radiofrekvence (tzv.bipolární hlavicí) pokožka ošetří a vypne (zaktivuje kolagen). Samozřejmostí je kúra přístrojové lymfodrenáže. Jedná se tedy o komplexní ošetření, které nemá v oblasti neinvazivních liposukčních metod žádnou konkurenci.

Zaujaly Vás naše služby?

Využijte našeho rezervačního systému online a najděte si vyhovující termín objednání.