KRYOLIPOLÝZA („KRYO“, „KRYOŠKA“) - NASÁTÍ A ZMRAŽENÍ TUKOVÝCH BUNĚK

Kryolipolýza je nechirurgická a bezbolestná. Zákrok samotný je snadno snesitelný a pohodlný. Kryolipolýza nemá téměř žádná zdravotní omezení a zároveň je  maximálně bezpečná, protože nezvyšuje hladinu cholesterolu nebo triglyceridů, což dokazují rozsáhlé klinické studie. Vědecké studie prokázaly, že již po první proceduře liposukce zmražením (kryolipolýza) se množství podkožního tuku sníží min. o 25 % a efekt dále vzrůstá v průběhu následujících měsíců. Navíc oproti ostatním způsobům liposukce je úbytek tuku ihned pozorovatelný u každého jedince a tukové buňky jsou trvale pryč.

Kontraindikace: těhotenství, kojení, menstruace, nádorová onemocnění, akutní záněty, ledvinová onemocnění, choroby jater, kardiostimulátor, vážná cukrovka, epilepsie, atopický ekzém, kožní onemocnění v místě ošetření, kovové i plastové implantáty.

Ošetření: délka ošetření (1 nasátí) je 50 – 60 min. Pokud chcete „nasát“ párovou oblast, je potřeba zakoupit 2 procedury. Doporučují se 2 – 3 nasátí na stejné místo, přičemž tuto proceduru lze opakovat po 4 – 6 týdnech.

Doporučujeme: zvýšit pitný režim, vhodná je lymfodrenáž.

Zaujaly Vás naše služby?

Využijte našeho rezervačního systému online a najděte si vyhovující termín objednání.