Stroj FIVERIDERS umožňuje komplexní cvičení na celé tělo v režimu, který si volíte svým vlastním pohybem.  

Během jednotlivých cviků posílíte všechny svaly, včetně opomíjených hlubokých a stabilizačních svalů na vašem těle.  

Posilování a aktivní pohyb jsou základem pro ideální tvarování těla a hubnutí. Tento stroj je kombinací obou těchto prvků. Vaše tělo tedy není bez pohybu, přitom má čas se protáhnout, uvolnit svaly, zapracovat na odplavení kyseliny mléčné.  

Poslechem hudby Vás stroj motivuje k takzvanému tanečnímu kroku, Víc se uvolníte, a aniž by jste to dělali cíleně zapojujete více svalů.   Houpavý pohyb je zábavná forma cvičení a uvolňuje endorfiny. Jsou to hormony štěstí, které dokáží stimulovat Vaše emoce a tím opět dochází k mnohem rychlejšímu procesu spalování.  

Stroj nenamáhá kloubní systém. Klouzavý pohyb je bez tvrdého došlapu. Klouby pracují bez efektu nárazu na konci, pohyb je vyvážený, měkký.   Stroj je jednoduše ovladatelný a rychle pochopitelné je i cvičení na něm. I v případě, že se budete jen pohupovat, či dělat jednoduché klouzavé pohyby, tímto pohybem učiníte několik tisíc kroků za cvičební hodinu a uděláte pro sebe obrovský kus práce.

Čím je FIVERIDERS výjimečný?

1. Je chytře vytvořený pro všechny. Užijí si ho jak začátečníci a pokročilí tak i vrcholový sportovci.

2. Je dokonale vyladěný pro muže i ženy všech věkových kategorií.

3. Snadno vám při každém cvičení pomůže účinně aktivovat hluboký stabilizační systém vašeho těla.

4. Nabízí různé druhy tréninků, ať už chcete posilovat funkčně, cvičit s vlastní váhou, cardio-spálit tuk, zlepšit kondici nebo formovat své tělo.

5. Chrání vaše klouby, takže nezažijete řádné tvrdé dopady. Houpavý pohyb je navíc zábavná a hravá forma cvičení, při které se uvolní hormony štěstí.

6. Přináší  nové možnosti ve výkonnosti, tvarování postavy a posílení těla.


Autorům a výrobci se podařilo vyloučit nepříjemné dopady a nárazy. Cvičení tak nepřetěžuje klouby dolních končetin ani páteř.

Co ještě získáte s FIVERIDERS?

Hřejivý pocit, že máte své tělo, ve svých rukou. A to za to určitě stojí. Tak na nic nečekejte a rozhoupejte se s FIVERIDERS k dokonalým křivkám.

Zaujaly Vás naše služby?

Využijte našeho rezervačního systému online a najděte si vyhovující termín objednání.